CNG užpildymas
CNG užpildymas


Moduliai degalinėms 

Labiausiai paplitęs būdas užpildyti automobilius CNG yra bendrojo naudojimo degalinės, įrengiant jose CNG užpildymo modulius.

Priklausomai nuo modulio galingumo, kompresorius ir kita dujoms suspausti reikalinga įranga užima tik apie 10-20 m2 plotą, o automobilio užpildymas CNG iš esmės nesiskiria nuo užpildymo benzinu ar dyzelinu.

CNG_paruosimo_modulis_250.jpg
 

CNG paruošimo modulis

Degalinės įmonėms

Stambios įmonės, sunaudojančios didelius degalų kiekius, paprastai savo teritorijose įsirengia atskiras degalines, kurios gali būti dvejopos:

- analogiškos bendrojo naudojimo degalinėms, t.y. automobiliai užpildomi greituoju užpildymu, kuris trunka 5-15 min (priklausomai nuo automobilio talpų),
- lėtojo pildymo, kai automobiliai užpildomi per keletą valandų stovėjimo aikštelėje metu.
greito_uzpildymo.jpg leto_uzpildymo.jpg

Greito užpildymo degalinė

Lėto užpildymo degalinė

Prietaisas namų ūkiui

Lėtojo užpildymo prietaisą lengviesiems automobiliams galima įsirengti ir namuose ar įmonėse, į kurias yra tiekiamos gamtinės dujos. Šis prietaisas užima mažiau nei 1 m2 plotą ir vieną lengvąjį automobilį užpildo per 3-7 valandas (priklausomai nuo automobilio ir prietaiso parametrų).

prietaisas_namu_ukiui_2.jpg  
CNG užpildymo prietaisas namų ūkiui  

© UAB „Autoidėja", Ozo g. 10A, LT-08200 Vilnius, tel. +370 5 235 71 97, faks. +370 5 235 60 89, el. paštas: info@autoideja.lt